.

.

New
Entryways Чевли Рек Мулти-слој Чевли Багажник, Модерни Чевли Кабинет Погоден за Entryway, Контраст Боја Спојување Полица (повеќе Избори) Спалната соба Чевли Организатор (Бо?

Entryways Чевли Рек Мулти-слој Чевли Багажник, Модерни Чевли Кабинет Погоден за Entryway, Контраст Боја Спојување Полица

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

62 инчи долго x 12.Може совршено да ги задоволи вас во дневниот организација. [Чевли рек дизајн] Голем капацитет чевли кабинет дизајн, мулти-слој поделба, може да се класифицираат за чување на различни видови на чевли.Димензии : Димензии : 10.Чевли кабинет употреба место : дом или хотел или канцеларија, итн.Овие стручно направена чевли полици имаат одлична закажана дизајн и се совршено решение за вашата преполни чевли.Има долго-ракува чадор складирање место од страна на чевли решетката.ШИРОКО се КОРИСТИ : Голем багажник, исто така познат како модна чевли кабинет; контраст боја спојување решетката.62 инчи долго x 12. Добредојдовте на нашиот продавница, ние сме подготвени да ви обезбедиме wi.33 инчи висок.Ние ќе ви одговори веднаш.Со квалитетен природен заврши, ова трајни чевли рек нуди огромен простор за чување на вашите чевли.4 инчи длабоки x 41.Производ материјал : пластични material Product големина и капацитет : чевли рек 10.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди