.

.

New
LG K92 5G (128GB, 6GB) 6.7 FHD+, Кученце 690, 64MP Quad Камера, НИ 5G / Global 4G LTE AT&T Отклучен (Крикет, Global/НЕ се за T-Mobile) - LM-K920AM (64GB SD Пакет, Титан Сива) (Обновена)

LG K92 5G (128GB, 6GB) 6.7 FHD+, Кученце 690, 64MP Quad Камера, НИ 5G / Global 4G LTE AT&T Отклучен (Крикет, Global/НЕ

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $19 за поправка или $39 да го замени вашиот телефон.Тип На Производ -Мобилен Телефон.Пакет Количество-1. Пакет Димензија-7.6399999922072 inches L X 3.6199999963076 inches W X 2.0099999979498 inches H.Пакет Тежина -0.72973008722 Lbs.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди