.

.

New
Домашно милениче Превозникот Фламинго Сина Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни Количка за Миленичиња Торба Авиоком

Домашно милениче Превозникот Фламинго Сина Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Не избере превозникот само врз основа на тежината, но вашето домашно милениче должина и висина.Функција : - Дише Мрежа Влезовите : три-страна влезот на страни, напред и на врвот не само што ќе обезбеди новак воздух и поширок приказ за вашето домашно милениче, но исто така лесно да се грижи за вашето домашно милениче.ПРЕНОСНИ &ПЕРАТ - Расклопна да се вклопи во вашиот багаж.Со удобно јагне сомот дното, има рефлективна појас на лево и десно страни, што го прави побезбеден да патуваат во текот на ноќта.ЗАБЕЛЕШКА£º ве Молиме мерка на вашето домашно милениче¡s големина / тежина и бидете сигурни дека ако вашето домашно милениче е погоден за превозникот пред да Купите.Дното подебели подлога може да се отстрани и машина-измиени.Мачка торба превозникот одговара за под-седиште димензии на повеќето авиокомпании.Топ влезот е добра за вашето домашно милениче да се пушти нивната главата и за вас да се провери на домашно милениче.АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ - Со авио-одобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче да се оди на секаде.ако сте уморни од сметководствена рачки, на прилагодливи рамо, рака ви помогне hands-free сметководствена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди