.

.

New
1942 ВО 1942 Б Велика Британија КРАЛОТ ЏОРЏ VI Британски ЛИЦА Рупија Добра Uncertified

1942 ВО 1942 Б Велика Британија КРАЛОТ ЏОРЏ VI Британски ЛИЦА Рупија Добра Uncertified

DEN 3331.20

Тековен
Во продавницата

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world - реномирани античка монета & антички експерт со години на работно искуство.Објектот е за продажба е ТОКМУ како на СЛИКАТА, со уникатно нумерирани Сертификат за Автентичност, која вклучува СЛИКА НА ОБЈЕКТОТ заедно со вредни историски информации.Врвен квалитет професионална презентација го прави овој радост за собирање и уникатен подарок идеја за пријатели и семејство.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - 30 ден парите назад гаранција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди