.

.

New
OSALADI E27 Крпа Светилка Светлина Нијанси Покриваат Стилски Абажур за Подот Светилка, Табела Светилка Дома Декорација

OSALADI E27 Крпа Светилка Светлина Нијанси Покриваат Стилски Абажур за Подот Светилка, Табела Светилка Дома Декорација

DEN 2188.80

Тековен
Во продавницата

Светилка сенка ќе се изгради декоративни дифузна светлина, природни, и пријатна атмосфера за вашата соба.погоден за повеќето светилки, како што ѕидот светилка, кат светилка, таванот светилка и така натаму.Llamp сенка може да се заштити вашиот таванот светилка или ѕид светилка од прашина.Направен од материјал за долго време и издржливи употреба.Стилски стил го прави вашата соба и спалната соба полна со топлина и расположение.Опис Оваа абажур има едноставен дизајн, мека светлина и модерен стил.Вие исто така може да даде абажур на вашето семејство и пријатели, и тие ќе го сакам.Како почетен подарок, ова абажур е еден од најдобрите избори.На абажур може да се користи како табела светилка, кат светилка, дом и ресторан декорација.Карактеристики - Материјал : Крпа,- Size : 22. 00 X17. 00 X17. 00 cm/ 8. 65 X6. 68 X6. 68,- едноставен стил на абажур прави вашата соба и спалната соба полна со топлина и уметнички концепт.- На абажур е направен од високо - квалитетни материјали и се трајни.- На абажур може да се заштити вашиот таванот светилка или ѕид светилка од прашина.- Оваа абажур е погоден за повеќето светилки, како и ѕидни светилки, подни светилки, табела светилки, итн.- На абажур ќе се создаде декоративни дифузна светлина за вашата соба и пријатна атмосфера.- Боја : Сина - Size : 22 X17 X17 CM Пакет Вклучувајќи 1 × крпа абажур.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди