.

.

New
Гумени Патување Вратот Перница U-Облик на Вратот Перница Сет со Уво Приклучоци и Око Маска за Патувања, Канцелариски и Училишен чекалницата дреме Розова, Погоден за

Гумени Патување Вратот Перница U-Облик на Вратот Перница Сет со Уво Приклучоци и Око Маска за Патувања, Канцелариски и

DEN 153.36

Тековен
Во продавницата

МАЛИ, ULTRALIGHT КОМПАКТЕН ПАТУВАЊЕ ДОДАТОЦИ ЗА МАЖИ, ЖЕНИ и ДЕЦА ndash; огради на големината на помалку од една сода може да и се надувува за да удобно целосна вратот или раководител поддршка.Кликнете на копчето за затворање се вклопува и обезбедува околу вратот.СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ дека е ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : за Разлика од другите воздушни перници, нашите перници се изградени од силна, издржливи материјали.Ова е вистински мултифункционален перница!ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : перница е contoured целосно да ги поддржи вашата глава и врат па можете да ги преземат добра каде и да одите!Тоа им помага да се избегнува страна-на-страна се ниша и поддржува вашата глава во повеќе вертикална положба.(L*W)35*24cm Net тежина : Околу.Таа е изградена да трае долго време!Опис : Главен Материјал : ПВЦ flocking Item Големина : Прибл.Откако ќе се направи можете удобно да разбивам перница со брз разбивам функција, која брзо се ослободува воздух, по употреба во неколку секунди.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.ЛЕСНОТИЈА НА КОРИСТЕЊЕ!Со едноставно притискање на копче, надува перница со устата, со околу 3 до 5 вдишувања.Со единствена технологија во овој компактен и лесен перница, можете лесно може да се прилагоди цврстина на вашите лични ниво на удобност.Ова патување перница може да биде лесно да се врши во вашата торба или џеб за лесен пристап!ШИРОКА ПРИМЕНА : Тоа е одлично за авион, автомобил, автобус и воз вози - или дури и дома или канцеларија за гледање ТВ, читање, проучување, и чекалницата дреме.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди