.

.

New
Количка за Облека Складирање Кеси Голем Капацитет Плакарот Складирање Сад Организатор со Drawstring за Утешители, Ќебиња, Постелнина, Облека

Количка за Облека Складирање Кеси Голем Капацитет Плакарот Складирање Сад Организатор со Drawstring за Утешители, Ќебиња,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Премиум Материјалот】плакарот складирање кеса направена од дише ПВЦ платно е потрајни од други ткаенини и го задржува предмети свежо и уредно.Без мирис, прашина-доказ, влага доказ и mothproof. 【Мулти Употреба】Идеални за складирање на вашата постелнина, чување утешители, јоргани, ќебиња, прекривки, листови, перници, крпа, облека како џемпери, дебели палта, фармерки и други предмети за домаќинството.Исто така може да се користи како перење торба, складирање торба за сезонски производи, итн.Заштитете го вашиот ватенка облека од прашина и штета во нашите големи ватенка складирање торба. 【Делокруг на Примена】На мултифункционален цар големина на чување торба е погоден за плакарот полиците, гардероби, lofts, станови, апартмани, dorm соба, подруми, таванот, гаражи, RVs, кампување, универзитети, перење соби, спални соби, кабинети и др.Тоа е лесно да се свитка и продавница кога не е во употреба. 【Перат】Обложени внатре, влага и dustproof, рака мие, машина перат, не-исчезнува; организаторот капацитет се користи за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни и така натаму.затворање. 【Голем Капацитет】 : 40cm*83cm/15.7*32.7 во.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди