.

.

New
1.09277.0100 - Опис : Турчин е Решение - Боење Решенија и Колекции за Hematology, MilliporeSigma - Секој (100ml)

1.09277.0100 - Опис : Турчин е Решение - Боење Решенија и Колекции за Hematology, MilliporeSigma - Секој (100ml)

DEN 696.00

Тековен
Во продавницата

Опис : Турчин е решение.Големина : 100 m L.Пакување : Стаклени шишиња.Добавувачот Нема. : 1.09277.0100. Hemacolor е комплет за боење се состои од 3 подготвени за употреба решенија Во прилог на крвта и коскената срцевина проекции, клиничка цитологија примероци, исто така, може да бидат обоени.На Leucognost колекции се обезбеди на корисниците со сите потребни реагенси и едноставен боење инструкции за леукемија диференцијација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди