.

.

New
Да/Не Оди Мерач се Справи со Pin-Gage се Справи со Двокреветни и дојде Крајот на Pin-Gage Plug Gage(0.3 1mm)

Да/Не Оди Мерач се Справи со Pin-Gage се Справи со Двокреветни и дојде Крајот на Pin-Gage Plug Gage(0.3 1mm)

DEN 820.80

Тековен
Во продавницата

Едноставна структура, монтажни дизајн, лесно да се користи.Едноставна структура, монтажни дизајн, лесно да се користи.Посветен рачка за pin-gage, оди не оди gage и plug gage.Факултативна стегање спектар 0.3 16mm.Изработен од алуминиумска легура материјал, со деликатни изглед и долготрајност. 100% сосема нов и висок квалитет. 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Посветен рачка за pin-gage, оди‑не оди gage и plug gage. 3. Факултативна стегање спектар 0.3‑16mm. 4. Изработен од алуминиумска легура материјал, со деликатни изглед и долготрајност. 5. Едноставна структура, монтажни дизајн, лесно да се користи.

Останатите карактеристики

Material:
Aluminum alloy
Size:
Approx. 5.5 x 0.9 x 0.9cm/2.17 x 0.35 x 0.35inch
Clamping range:
 0.3‑16mm (Optional)
Weight:
Approx. 11‑44g
  :
Package list:
1 * Pin Gage Handle :
Обновено

Слични понуди