.

.

New
LF&LQEW 1set S06K-SCLCR06 + S07K-SCLCR06 + S08K-SCLCR06 +S10K-SCLCR06 Струг Носителот Вртење Алатка Здодевни Бар 6/7/8/10мм + CCMT060204-HM Внесува (Боја : 1set)

LF&LQEW 1set S06K-SCLCR06 + S07K-SCLCR06 + S08K-SCLCR06 +S10K-SCLCR06 Струг Носителот Вртење Алатка Здодевни Бар 6/7/8/10мм

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Профилирање бар за полу-завршна обработка и доработка операции;.Бар цврстина околу 45 HRC;.Добра цврстина и цврстина, долг животен век.Тоа може да го намали алатка за мелење на трошоците и подобрување на сечење ефикасност;.Добро ниска температура влијание тежина, подобрување на површината сјај на сечење на парчиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди