.

.

New
SYHML-ПРОДАВНИЦА Здодевни Бар Носителот MGHH MGHH425R 25/35 60/75 160/400 Пролет Челик Крајот Лице ЦПУ Струг Арбор Внатрешна Дупка Grooving Вртење Алатка за Носител со 10pcs MGMN400 Insert

SYHML-ПРОДАВНИЦА Здодевни Бар Носителот MGHH MGHH425R 25/35 60/75 160/400 Пролет Челик Крајот Лице ЦПУ Струг Арбор Внатрешна

DEN 1419.84

Тековен
Во продавницата

Нерѓосувачки челик струг здодевни бар челик обработка струг алатка носителот поставено телото е мала и исклучителна, добро processability, едноставна инсталација и демонтажа.Оваа алатка вртење алатка со клуч е погодна за полу-завршна обработка.Вртење здодевни бар има висока цврстина и може да се користи за обработка на челик.Струг врти алатка може да се намали мелење на трошоците и подобрување на сечење ефикасност.Добро ниска температура влијание тежина, подобрување на површината сјај на сечење на парчиња.Подобрување сјај за сечење на парчиња површината.Добра цврстина и цврстина, долг животен век.Струг Здодевни Бар Вртење Алатка Носителот Set KT930 : се Користи за обработка нерѓосувачки челик.H01 : За алуминиум и бакар делови обработка.JC700 : надградена верзија на JC600,што се Користи за обработка на челик делови.NC3030 : се Користи за обработка на челик делови.Намали триењето и сечење притисок.PC9030 : се Користи за обработка нерѓосувачки челик.Висока прецизност и цврстина.KT60 : Керамички нож, што се користи за обработка на лесна челик.Пакет се Вклучени : Не вметнете : постои само една алатка бар и клуч во пакет.Нема Машина линија : Постојат само 10 ножеви во комплет.Ако изберете и ножот и носител, ќе добиете 10pc ножеви, 1pc на носителот и клуч.Почитувани customers The проценува време на испорака за нашите производи е од 7 до 21 ден.Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, very Your задоволство ни прави последните сакате, јас ви посакувам среќен шопинг.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди