.

.

New
DESTACO 3051-Р Серија 3051 се Повлече Акција Latch Менгеме, Вклучи Заклучување Плус

DESTACO 3051-Р Серија 3051 се Повлече Акција Latch Менгеме, Вклучи Заклучување Плус

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Сигурно, еден раце работа.Иновативни контролирано движење.Безбедна за да се префрлате заклучување акција.Едноставно поставување и прилагодување.Менгеме кука/раката се движи и да престојува безбедно да излезе на пат.DESTACO Серија 3051 се Повлече Акција Latch Менгеме, Вклучи Заклучување Плус.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди