.

.

New
Надворешен Хард Диск,Хард Диск Преносни Тенок Надворешен Хард Диск 1TB 2TB Компатибилен со КОМПЈУТЕР Лаптоп и Mac(1TB Црвено)

Надворешен Хард Диск,Хард Диск Преносни Тенок Надворешен Хард Диск 1TB 2TB Компатибилен со КОМПЈУТЕР Лаптоп и Mac(1TB Црвено)

DEN 746.64

Тековен
Во продавницата

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск надворешни хард дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Plug and play, само вклучете го, можете да ја користите оваа надворешен хард диск директно без да инсталирате софтвер!.Голем капацитет од 1 TB или 2 TB и заштеда на енергија функција, тоа навистина е вашиот совршен мобилни база на податоци.Екстремна брзина на Надворешен хард диск, надградба на USB 3.1, на брзина на пренос е супер брз, и читање брзина е 5 пати поголема од таа на обичните хард дискови, осигурувајќи дека можете да го користите за брзо и stably!.Систем за компатибилност Пренослив хард диск со надворешен хард диск, Microsoft Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 /Android и повеќе!.Она што Ќе Добиете - 1 x Пренослив Хард Диск,1 x USB3.1 Кабел.Надворешен Хард Диск,Хард Диск Преносни Тенок Надворешен Хард Диск 1 TB 2 TB Компатибилен со КОМПЈУТЕР Лаптоп и Mac Тип : Надворешен хард диск Материјал : Алуминиум Легура, Мат, Чип Способност на Располагање : 1 TB 2 TB-USB 3.0 и 2.0 ултра-high-speed USB конекција, можете да ги префрлувате податоците во 5 Gbit/s брзина, што е за 10 пати побрзо од стандардниот USB 2.0 Бои : Црна, Црвена, Сина, Сребрена, Златна Plug and play функција, инстант конекција кога приклучување во КОМПЈУТЕР.Напредни Тип-C порта им овозможува на слепите вметнување на двете страни.Ултра тенок џебен-големина на тело за лесен транспорт.Голема способност да се врати на големи количества на податоци со леснотија.Подобрување на метална школка со мат површина за уникатен допир и удобен рака се чувствуваат.Авто спиење функција да го спречи телото топлина и намалување на потрошувачката.Повеќе безбедност и повеќе издржливост, а trustable guard за вашите важни податоци.Она што се Вклучени : 1x Алуминиум Легура Преносни Надворешен Хард Диск 1x 1 x USB Тип-C.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди