.

.

New
Beteammer столче Вратот Перница, Ергономски Дизајн Вратот Поддршка Автомобил Перница за Грлото на Болка, Мемориска Пена, потпирачи за глава Автомобил Перница Вратот Пе

Beteammer столче Вратот Перница, Ергономски Дизајн Вратот Поддршка Автомобил Перница за Грлото на Болка, Мемориска Пена,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Фланелен боксери, удобно и дише] : надворешниот слој на столче потпирачи за глава и врат перница е фланелен боксери, која е дише и издржливи, погоден за сите годишни времиња, особено во жешките летни, тоа е пот-доказ и не се држи до вашите раце. [Ергономски крива дизајн] : На столче потпирачи за глава и врат перница се специјално дизајнирани за заштита на цервикален ' рбет за време на возењето.Намалување на јазот меѓу главата и потпирачи за глава.Обезбеди удобно alcove за поддршка на главата и вратот.Да се избегне притисок на вашата глава напред. [Ублажување на вратот на мускулна тензија и поддршка за навалување на столбот на спиење] : столче потпирачи за глава и врат перници можат ефикасно да им помогне на возачот да се ублажат вратот на мускулна тензија и вкочанетост, особено кога се вози за долго време. [100% еластичен мемориска пена] : автомобил потпирачи за глава перница јадро ја користи висока густина мемориска пена, која може да се враќа полека без деформација, да се обезбеди трајност и мекост. [Услуга] : Ако имате било какви прашања во врска со нашиот автомобил вратот перници, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Долги возење или продолжено време на возењето може да биде вистинска болка во вратот и рамениците.Бидејќи постои јаз помеѓу столче и нашата глава или врат.Спецификација : име на Производ : Автомобил вратот перница Пополнување материјал : анти-замрзнување меморија памук Pillowcase материјал : фланелен боксери Големина : 29*21*15cm/11.4*8.3*5.9 во Пакување листа : 1*Автомобил вратот перница Информации : 1. Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб-сајт, кој е предизвикан од различни фактори, како што се осветлувањето на екранот и осветлувањето на светлината. 2. Ве молиме проверете ја големината на објектот внимателно.Поради мерење технологија, може да биде грешка на 1-2 cm.

Останатите карактеристики

Product name:
Car neck pillow
Filling material:
anti-freeze memory cotton
Pillowcase material:
flannel
Size:
29*21*15cm/11.4*8.3*5.9in
Packing list:
1*Car neck pillow :
Notice:
1. The actual color of the product may be slightly different from the picture displayed on the website, which is caused by various factors such as the brightness of the display and the brightness of the light. :
2. Please check the size of the item carefully. Due to measurement technology, there may be an error of 1-2 cm. :
Обновено

Слични понуди