.

.

New
Туш Завеса за Бања, Автомобили Автобус брза помош и Велосипед Водоотпорен Материјал Бања Завеса Сет со 12 Куки, Стандардна Големина 72 до 72

Туш Завеса за Бања, Автомобили Автобус брза помош и Велосипед Водоотпорен Материјал Бања Завеса Сет со 12 Куки, Стандардна

DEN 503.76

Тековен
Во продавницата

Стандардна Големина60"x72"/66"x72"/72"x72"(W x L).Три големини на располагање, Погоден за повеќето бања.Висок КвалитетИзработени од 100% полиестер, водоотпорен материјал материјал, со мазна површина, не е лесно да се валкани и лесно да се чисти.Армирано-ИзграденаRustproof метал grommets, долго време се користи без ' рѓа и да пукне.Опремен со 12 силна пластика куки, лесно да се откажам.ВодоотпоренВода глајд модели исклучување и суши брзо, работи совршено без лагер.Одржите вашиот дом чист и свеж, се создаде удобно капење на животната средина.Напредна ТехнологијаНапредно дигитално печатење со светли бои и убави модели осветлува вашата бања.Фрли го на машина за перење собори сува ниска, бојата ќе остане убав и жив за години.Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Бања Завеса за Бања Спецификација Големина : 60"W x 72"L,66"W x 72"L,72"W x 72"L Тежина : 340g,400g,440g Материјал : 100% Полиестер се Вклучени : 1 x туш завеса;12 компјутери x пластични куки Карактеристики : -Модерни, боја, дизајн, изглед едноставни и стилски, додадете природата и смешни стил за тоа. -Ткаенина е водоотпорен, лесен за чистење, брзо да се суши, машина перат -Примена : за бања, прозорец, belcony, Одржите вашиот дом чист. -По-Продажба на Услуги : Ако имате било каков предлог или прашање, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе гарантираат 100% задоволство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди