.

.

New
CXZS Аксиома Madhuyasti Churna 100 гм | Здрава & Имунитет Градител | Помага во Кашлица и Настинка | Болно-Грло и Expectorant | Природни КОЈ GMP GLP Сертифициран Производ | Пакување од 2

CXZS Аксиома Madhuyasti Churna 100 гм | Здрава & Имунитет Градител | Помага во Кашлица и Настинка | Болно-Грло и Expectorant

DEN 2335.20

Тековен
Во продавницата

ВЛАСТА ПАК MADHUYASTI : - Аксиома Madhuyasti Churna е хербален формулација на располагање во форма на churna.Состојките на churna помош во постапувањето и управувањето на косата проблеми како на пример губиток на коса и проседи како и кожни болести.КЛУЧНИ ПРИДОБИВКИ : Аксиома Madhuyasti churna е хербален подготовка кој се користи во третман на респираторни нарушувања и дигестивни нарушувања.Помага во борбата против општата debility.Корисно во борбата против и управување со коса проблеми како на пример губиток на косата и предвремено проседи.СЕРТИФИКАЦИЈА И КОРИСТИ : Аксиома Madhuyasti churna е 100% Природен КОИ GMP, GLP уверение, земете 2-5gm (1-2 Лажичка) на Аксиома Madhuyasti churna со лука топла вода, или како што е наведено од страна на лекарите.ПОВЕЌЕ ОД 2 ДЕЦЕНИИ НА НАСЛЕДСТВО : Нашите најсилни мрежа на билка лозарите извори само од најчиста билки од домородните локации во земјата.Ние кисна експертиза на нашите децении на знаење, за да ви обезбеди најдобри можни резултати.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди