.

.

New
Hypeety Папагал Виси Замав Ѕвона Џвакање Играчка Шарени Виси на Дрво Блок Природни Птици Играчка за Папагал Macaw Африкански Greys Cockatiels Budgies Conure Кафез

Hypeety Папагал Виси Замав Ѕвона Џвакање Играчка Шарени Виси на Дрво Блок Природни Птици Играчка за Папагал Macaw Африкански

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Светли бои може да го привлече вниманието на папагал.Димензии : должина : 27cm / 10.62", ширина : 15cm / 2.8".Здрава боја се додава во природата дрво, тоа ќе исчезнат, додека во вода.Светло обоени дрвени парчиња се лесно да се liven до било која птица кафез.Многу погодна за птици игра, тоа не само што им помага на птица да се направи вежби, но, исто така, да се развие својата интелигенција, препознаваат форми и бои на играчка.Лулашката направени од природата дрво,тоа е многу здрава и издржливи.Светли бои може да го привлече вниманието на папагал.Прекрасна играчка за мали до големи птици.Одличен подарок за вашето домашно милениче, вашето милениче ќе се допаѓа многу.Големина(Lx W)27x15cm/10.5х5.85inch Suitable : голем број на мали и средни папагал, како што се тигарот, peony, на Пацификот, хоризонтална место, сонце, а cockatiel монах, златното сонце, keck, мини дијамант, lorikeet, Senegal Пакет Содржина : 1x Папагал Виси Замав Ѕвона Џвакање Играчка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди