.

.

New
ZYHHDP 10Pcs Кабел Двојно Менгеме ' Рѓосувачки Челик 2‑Пост Челичното Јаже Клип Дуплекс Кабел Клип Кабел Менгеме

ZYHHDP 10Pcs Кабел Двојно Менгеме ' Рѓосувачки Челик 2‑Пост Челичното Јаже Клип Дуплекс Кабел Клип Кабел Менгеме

DEN 400.56

Тековен
Во продавницата

Висок‑квалитет, цена‑ефикасен, целосна позлатен сребрен носат‑отпорни, и издржливи.Замени традиционалните обичните electroless обичните клип, кој е лесно да ' рѓа и има ниска затегнувачка цврстина.Зајакнување изградена‑во навртки high‑ригидност зајакната структура, компактен, флексибилни и не се заклани, силна носивоста.Тоа може подобро да се поправи на челичното јаже, подобро гаранција на безбедноста, да се зајакне и издржливи.На дуплекс јаже клипови обично се користи за да се поправи челик жица/јажето/кабелот кога се прават јамки.Спецификација : Предмет Тип : Дуплекс Кабел Клип Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : сребро Тежина : Околу. 120.0 g/4.2 оз Максимално Оптоварување : 5000 (тон) поле на Примена : Челични јажиња за прицврстување на Пакет Листата : 10 x Дуплекс Кабел Клип.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди