.

.

New
FreeBiz 18.4 Инчи Торба за Лаптоп Најлон Водоотпорен со Shockproof се Вклопуваат До 18 Инчен Играње, лап-топ компјутери Лаптоп Компјутер

FreeBiz 18.4 Инчи Торба за Лаптоп Најлон Водоотпорен со Shockproof се Вклопуваат До 18 Инчен Играње, лап-топ компјутери

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Торба за Внатрешни работи Големина : 18*10.6 инчен;Екстериер Големина на : 19*12.2*2.8 инч.Соба за да Одговара на Сите : Интегрирана лаптоп на преградата има лаптопи со екрани до 18 инчен лаптоп торба.Вграден-во анти-шок водоотпорен часовник, секогаш може да се спречи влијанието на сила за да се заштитат вашите важни објект како лаптоп,i Pad итн.Голема Гејмер Кеси Спецификација на Производот : 1.Торба Тежина : 1.5 килограми 2.Материјал : 1680 D балистички nylons 3.Shockproof лаптоп оддел Простор за резервни Заштита на вашата опрема Помалку патување замор Победи без нула Трајни висока густина најлон изградени надворешните и времето-отпорни не се лизга база за дополнителна заштита.Со посветен прегради за вашиот лаптоп, таблет уред, игри додатоци, списанија, USB флеш дискови или и повеќе, секогаш ќе имаат лесен пристап до се што ви треба.На елегантни индустриски дизајн карактеристики прилагодливи, не се лизга поместена во рамењата и градите ремени за ваша утеха и поддршка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди