.

.

New
1000lbs Риболов Магнет за Полнење со Случајот, 3.54 инчен Дијаметар Магнет Риболов во Комбинација Силно Влечење на Сила Премиум Риболов Магнет за Магнетни Риболов и Теш?

1000lbs Риболов Магнет за Полнење со Случајот, 3.54 инчен Дијаметар Магнет Риболов во Комбинација Силно Влечење на Сила

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Магнет за полнење】магнет пакетот вклучува 1*3.54 инчен дијаметар риболов магнет, 1*45 FT тешки-должност јаже, 1*не се лизга заштитни ракавици, 2*челик carabiners, 1*1*лента со алатки, 1*grappling кука, 1*жолта справи со, 1*242 Threadlocker. 【Премиум Квалитет】Најдобри премачкување со Ni+Cu+Ni тројно слој обложени и телото печат обработка.Сјајна и ' рѓа-отпорни обложен челик куп обезбедува заштита на магнет и помага да се спречи chipping или пукање.Neodymium е еден вид на ретка земја метал, погоден за создавање на постојан магнет силни магнети, не грижете се дека магнетизам на магнет риболов ќе исчезне со зголемување на времето и бројот на времето на употреба. 【Силен Магнет】риболов магнет е направен на neodymium ретки земјата магнет со уникатен дизајн и има двострано магнетна сила, во Комбинација 1000lbs Супер Силно Влечење на Сила,задоволни вашата различни употреба на риболов магнет. 【Мулти-цел】Оваа двострано риболов магнет за полнење е многу погодна за риболов, кревање, и виси, Тоа може да се користи за богатство лов, подводни спасување, во потрага по антички и мистериозни работи, во потрага за некои исчезнати метални делови, во потрага по изгубеното богатство во реки, бунари, езера или езера. 【Обезбедување на квалитет】"Grtard" е бренд кој е фокусиран на магнет производи за многу години.Допуштајќи глобални клиенти користат подобро магнет производи е нашата мисија.Ако имате било незадоволство или сугестии по купувањето на производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со 24-часовна онлајн услуга по продажбата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди