.

.

New
Окупирана Знак за Бања Врата, 2 Пакет (Печатени на Двете Страни), 9.3x3.5 ПВЦ Пластика, во Употреба Знак, Појавуваат Знаци, Окупирана Виси Знак, Бања Окупирана Знаци за Вр

Окупирана Знак за Бања Врата, 2 Пакет (Печатени на Двете Страни), 9.3x3.5 ПВЦ Пластика, во Употреба Знак, Појавуваат Знаци,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ 】 2 парчиња од пластични окупирана знак, печатени на двете страни.Високо-квалитетни ПВЦ пластика со Анти-УВ и водоотпорен печатење.Димензија : 9.3x3.5 инчи. 0.04 инчи дебела, малку подебел од стандарден кредитна картичка. 【Една СИМПАТИЧНА ПОТСЕТНИК】Учтиво го задржува несакани нарушување надвор.Окупираните знак покажува дека вие не сакате да ве вознемируваат во моментот. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 Домот и професионален дизајн, лесно да се чита.Ја зграпчува луѓе внимание и добива точка низ.Лесно пренослив.Прекрасен подарок за семејството и пријателите. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】Може да се користи како окупирана знак за бања врата, бања окупирана знак, смешни вратата knob закачалка, тоалет смешно знак,бања вратата знаци. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Ние сме посветени на обезбедување на најдобри квалитет на производот на нашите клиенти.Ако сте на било кој начин незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за враќање и враќање на средствата.Окупирана Знак за Бања Врата, 2 Пакет (Печатени на Двете Страни), 9.3"x3.5" ПВЦ Пластика, Во Употреба Знак, Појавуваат Знаци, Окупирана Виси Знак, Бања Окупирана Знаци за Врата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди