.

.

New
Национален Дрвото Компанија Пред Осветлена 'се Чувствуваат Вистински' Вештачки Тенок Елка, Зелена, Нордиските Spruce, Двојна Боја LED Светла, Вклучува Стојат, 6.5 стапки

Национален Дрвото Компанија Пред Осветлена 'се Чувствуваат Вистински' Вештачки Тенок Елка, Зелена, Нордиските Spruce, Двојна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Оваа Нордиска Spruce Пред Осветлена Вештачки Зелен Божиќ Дрво е 6.Светлата работат индивидуално, па ако сијалица леќа не е напукнато или скршено, светло сет ќе продолжи да го осветлите освен за било кој поединец светилки дека не се работи.Стотици здроби-полиетиленски отпорни совети се формира целосна тело гранки за да се создаде едно дрво со извонреден реализам.Пред облекување на дрвото во миг светла и glistening украси, размислете за ставање во дневната соба или јадење област каде што може да се гледа од различни агли и да не го блокира било entryways.Оваа функција вклучува префрлите на контрола од десет различни светлина функции, овозможувајќи светилки да трепкане, flash или згаснат на двете боја поставката.Издвои 45-60 минути за да правилно форма на дрво со пилинг врати на гранките и повлекување на совети, освен.Трансформира вашиот дом во зимски земјата на чудата со Националните Дрво Друштвото Пред Осветлена 'се Чувствува Вистинска" Вештачка Елка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди