.

.

New
Hillman 42487 Power Pro, Premium 305 од Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртка, 8 X 1 1/4-Инчен, (Пакување од 45)

Hillman 42487 Power Pro, Premium 305 од Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртка, 8 X 1 1/4-Инчен, (Пакување од 45)

DEN 246.72

Тековен
Во продавницата

45 парчиња по пакет.Идеален за изградба на палуби и други отворено дрво проекти.Висок морски одделение 305 Нерѓосувачки Челик Слој нуди чувствувате ' рѓа и заштита од корозија. 20% побрзо ангажман во дрво. 75% помалку дрво сечкање од стандардните дрво завртки.Power Pro, Premium 305 Нерѓосувачки Челик Надворешни Дрвени Завртки понуди супериорен отпорност на корозија, и се совршени за подови и многу други отворено проекти.Овие навртки функција не-ѕвезда во дресот на диск, countersinking ножеви, не сплит пресврт месо тело, а не пред-воена вежба, Borefast тема.redwood, и да се третираат граѓа за живот на проектот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди