.

.

New
TeakFurnitureCenter Нови Semco Тиково Дрво Класичен Браун Заврши Пломби Заштитник Sealer (Четвртиот)

TeakFurnitureCenter Нови Semco Тиково Дрво Класичен Браун Заврши Пломби Заштитник Sealer (Четвртиот)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Класичен Браун заврши најпопуларните за тиково мебел, тоа е богата боја која изгледа како нов тиково.На база на вода, животна средина пријателски тиково заврши, содржи пигменти, УВ-инхибитори влага заштита.Repels вода без да биде лизгава.Ублажува на неблагодарна работа на постојана тиково одржување.SEMCO ТИКОВО ТРЕТМАН е познат по својата извонредна издржливост и долготрајни перформанси.За да се зачува тиково во својата природна боја за подолг период на време SEMCO е горд да им понудиме на нашите SEMCO Тиково Sealer.SEMCO Тиково Sealer е растворувач врз основа тиково заврши со водата-како вискозитет содржи пигменти, mildewcide, УВ-инхибитори и влага заштита.SEMCO не содржи силикон, лак, полимери или егзотични масла.Кога SEMCO Тиково Sealer е правилно да се применат за да се тиково, дрво ќе изгледа како да нема ништо на неа, сепак, тоа нема да се претвори сива или поддршка на раст на mildew.Површината на почвата може да се измие со благ детергент, и со сезонски recoating на тиково ќе се зачува во својата природна состојба за многу години.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди