.

.

New
2 Поставете Длабоко Грло Моќ Удар Преносни Рака Лим Занитвам Дупка Авто Тело Алатка, Jikkolumlukka

2 Поставете Длабоко Грло Моќ Удар Преносни Рака Лим Занитвам Дупка Авто Тело Алатка, Jikkolumlukka

DEN 6503.76

Тековен
Во продавницата

Состојба : Нова.Тип : Длабоко Грло Рака Моќ Удар.Спецификација : 1).Удари 6 големини на Прецизност Круг Дупки Во Лист Челик, Алуминиум, Пластика, Месинг 2).Доаѓа Со 6 Удари & Умира 3).6 Дупка големини : 7/16", 3/8", 5/16", 1/4", 3/16", 1/8", " 4).Грлото длабочина : 3 1/4" 5).Вилицата Отворање : 1-3/8" 6).Max.Номинална Капацитет : 1.2 Тони 7).Длабочината На Вредноста Запре Скала 8).Соединение Потпора За Лесно Ракување.Ја Елиминира Потребата За Вежба Или Вежба Притиснете. 9).Идеален За Авто Тело И Авијација Поправка.Пакетот Вклучува : 2 Поставете Длабоко Грло Рака Моќ Удар. 2 Поставете Длабоко Грло Рака Моќ Удар · Удари 6 големини на Прецизност Круг Дупки Во Лист Челик, Алуминиум, Пластика, Месинг · Доаѓа Со 6 Удари & Умира · 6 Дупка големини : 7/16", 3/8", 5/16", 1/4", 3/16", 1/8", "· Грлото длабочина : 3 1/4" · Вилица Отворање : 1-3/8" · Макс.Номинална Капацитет : 1.2 Тони · Длабочината На Вредноста Запре Скала · Соединение Потпора За Лесно Ракување.Ја Елиминира Потребата За Вежба Или Вежба Притиснете. · Идеален За Авто Тело И Авијација Поправка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди