.

.

New
Geekria QuickFit Протеини Кожа Замена Уво Влошки за Зајнхајзер HDR120 RS120 RS110 RS115 HDR110 HDR115 RS100 Слушалки Earpads, Слушалки на Уво Перница Поправка Делови (Црна)

Geekria QuickFit Протеини Кожа Замена Уво Влошки за Зајнхајзер HDR120 RS120 RS110 RS115 HDR110 HDR115 RS100 Слушалки Earpads,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа.Го замени вашиот ислужени earpad перници / уво покрие / уво чаши.Им даде на вашите слушалки нов earpad.Направи сосема нов изглед.Издржливи и долготрајни, квалитет направени уво влошки.Компатибилен со Зајнхајзер HDR120 RS120 RS110 RS115 HDR110 HDR115 RS100 earpads.Исто така, ќе се вклопат другите брендови и моделите, проверете димензии на вашите слушалки.Грешки Се Случуваат.Имаме Ви се Опфатени.Со Geekria Sure Fit, ние бидете сигурни дека ќе имаат целосен мир на умот, кога шопинг за било earpad ги нудиме.Ако earpad не се вклопуваат, ќе се направи целосна реконструкција.Компатибилен Со : - Зајнхајзер RS110 RS115 HDR120 RS120 HDR110 HDR115 RS100 ПРО answer : ___________________________ Note : - Замена на уво перница само, приклучок за Слушалки не се вклучени.Пакетот Вклучува : - 2 x Замена уво перница.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди