.

.

New
200 Парчиња Топката Пост Earring Studs со 240 Парчиња Пеперутка Earring Назад Круг Топката Уво Pin со Јамка за Накит Dangle Earring Одлуки, 4 Боја (4 мм)

200 Парчиња Топката Пост Earring Studs со 240 Парчиња Пеперутка Earring Назад Круг Топката Уво Pin со Јамка за Накит Dangle

DEN 222.96

Тековен
Во продавницата

Симпатична earring украси : нашите топката пост earring studs се дизајнирани во 4 различни бои, вклучувајќи сребро, злато, КС злато и бела К, едноставен и елегантен, сјајна под сончева светлина, и одговара за правење шик накит украси да се облекуваат себе, што можете повеќе око-фаќање во толпата.Погоден за DIY : овие топката пост уво studs се одликуваат со бесење прстен дизајн, може да се додадат со скок прстени, привезоци или tassel синџири за да се направат различните капка dangle обетки, погодно за двете DIY почетници и квалификувани луѓе да дизајн свој занает работи.Сигурен материјал : топката пост earring studs и пеперутка уво грбот се изработени од железо обложено, не и пријателски за да вашата кожа, отпорни на корозија и дамка, лесни за работа како earring украси, без да предизвика товар врз ушите, трајни и здрав за повеќе намени.Широк спектар на апликации : earring грбот се вклопи во поголемиот дел од обетки мислења, погоден за секојдневна употреба, партии и активности, исто така, може да биде работел како убав натпревар за свадби, украси и уметнички дела; Само одговара на earring назад со други стилови на обетки да ви обезбеди со повеќе избори; Тие се исто така деликатна подароци за вашите пријатели и членови на семејството.Доволно количество : потполно 200 парчиња топката пост earring studs и 240 парчиња пеперутка earring грбот се вклучени во пакетот, голема количина може да ги задоволи вашите различни потреби на накит изработка на проекти; исто така Можете да ги споделите со вашите пријатели и членови на семејството, без да се грижиш за недостатокот или загуба.Повеќе избори : Овие топката пост уво пиновите се во 4 различни бои, сребро, злато, КС злато и бела К, презентирање на различни ефекти.Со оглед на различни стилови на соодветни обетки, можете да ги користите за да се направи на сите видови на обетки според вашите вистински потреби.DIY свој занаети : Можете да се создаде многу нови и интересни обетки со вметнување на други earring додатоци преку виси дупки на сферични уво игли, овозможувајќи ви да DIY свој накит занаети со вашиот прекрасен креативност и имагинација.Спецификации : Боја : како слики show Material : позлатен iron Size : како слики show Quantity : 440 парчиња во total Package вклучува : 200 x Топката пост earring иглички 240 x Пеперутка earring back Note : Поради разликата на светлината и екрани, не може да биде малку боја разлика.Ве молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Мали и укажа ставки вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди