.

.

New
100Pairs Противалергиски Сребро Earring Куки , 300 компјутери Earring Одлуки за полнење со Уво Жици Риба Куки Скок Прстени и Јасно Силикони Earring Грбот за DIY Изработка на Накит

100Pairs Противалергиски Сребро Earring Куки , 300 компјутери Earring Одлуки за полнење со Уво Жици Риба Куки Скок Прстени

DEN 2140.80

Тековен
Во продавницата

БЕЗБЕДНО И УДОБНО НОСЕЊЕ На : earring куки и да отвори скок прстени се изработени од сребро-обложено бакар, ниска алергиски.Добар квалитет сребро куки се направи вашиот комфор и задоволство увери.ДОВОЛНО КВАЛИТЕТ:100 earring куки, 100 отвори устата скок прстени и 100 уво грбот се доволно за вашето слободно и замена, голема накит наоди со доволно количество за вашиот DIY потреби.DIY СВОЈ ОБЕТКИ : Можете да ја користите вашата креативност да создаде свој уникатен стил, кој е одличен избор за оние кои сакаат занаети.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Вие само треба да ги користите алатка за да нежно го отворите скок прстен отворање на линкот вашиот украси и уво куки за да се добие убава earring.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Овие earring наоѓа се одлични за повеќето earring проекти.Можете да ги комбинирате со накит, или да ги комбинирате со Новогодишни теми или друг празник украси за да се создаде свој стил на украси за да се покаже вашата личност.Биде исклучителна девојка, да се стави на вашиот сопствен оригинални додатоци, и да стане повеќето уникатен и модерен девојка!Ќе може да игра слободно со 100pcs комбинација, не мора да се грижите за недоволното количество на загуба на сите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди