.

.

New
SUNNYCLUE 12 Поставува Злато Позлатен Earring Мислења за Полнење 12 Парови Овална Лист на Дрвото Цвет Шупливи Нерѓосувачки Челик Earring Наоди со Јамка Дупка на Увото Ореви Earring

SUNNYCLUE 12 Поставува Злато Позлатен Earring Мислења за Полнење 12 Парови Овална Лист на Дрвото Цвет Шупливи Нерѓосувачки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

❤[ПАКЕТ СОДРЖИНА] : 24pcs шупливи нерѓосувачки челик студ earring наоди со уво ореви грб, вкупно 12 Парови earring мислења и грбот, 12 стилови, НЕ 24 Pcs earring мислења.Пластична кутија е вклучена да ви помогне лесно за чување и заштита на накит наоди. ❤[МАТЕРИЈАЛ] : На studs обетки со јамка и earring назад се направени од нерѓосувачки челик.високо полиран трајни обетки наоди за изработка на накит.не ' рѓа, ниту деформација, без рбет earring одлуки во собата. ❤[SIZE] : Шупливи нерѓосувачки челик earring мислења студ сознание за 13-22mm(0.51-0.87") долго, 13-18mm(0.51-0.71") широк, дупка : 1-2mm(0.04-0.08"); pin : 0.7-0.8 mm(0.02-0.03"). ❤[ДИЗАЈН] : Овие пост earring studs имаат дупка или јамка дизајн, тие може да се користи за да виси шарм или монистра или tassel.Мислења' дизајн го прават тоа може да се лизга лесно преку ушите.Пеперутка обетки грбот бидете сигурни дека обетки може да остане во вистинското место и не ќе падне. ❤[ШИРОКА ПРИМЕНА] : Можете да ги користите овие earring мислења со јамка и грбот за да ја направите вашата dangle шарм обетки, tassel обетки, beaded dangles или пад обетки, тројно се откажат Обетки, итн.Започнете со креирање на вашиот класични обетки со овој earring одлуки за полнење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди