.

.

New
OCESTORE Замена LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир Собранието Поправка Компатибилен со UMIDIGI A9 / A11 (Без Рамка)

OCESTORE Замена LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир Собранието Поправка Компатибилен со UMIDIGI A9 / A11 (Без Рамка)

DEN 1055.76

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет ,вклучува LCD, digitizer допир на екранот или пред стакло веќе во прилог.Посебно За UMIDIGI A9 / A11. Решавање на Проблеми, како што се : мртов допир, Бавно реагираат на допир, дел од екранот не реагира на допир, скршено стакло и било какви проблеми околу екранот.Не се вклучени инсталација настава ,алатки или лепило, Професионални техничар е потребно за инсталација.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа.Ме контактирате со Било каков Проблем, во секое време, ќе одговори во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди