.

.

New
SELCRAFT 1M-500M Шарени Еластична Бенд goma elastica Гумени Бендот Еластична Бенд DIY Облека Занает Elastique Couture за маска costura 40

SELCRAFT 1M-500M Шарени Еластична Бенд goma elastica Гумени Бендот Еластична Бенд DIY Облека Занает Elastique Couture за

DEN 1847.76

Тековен
Во продавницата

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената спектар на еластична деформација, тоа лесно може да се опорави оригиналната должина без деформација.ШИРОКА УПОТРЕБА : Нашата еластична бенд може да се користат за домашна декорација или ремени, laces, венчиња, necklines, шорцеви, здолништа, ракави, хулахопки, headbands, laces, перики, дневници, капи, торби, па дури и DIY накит.Еластична бендови, исто така, може да се широко се користат во маски, или ленти,За појаси, necklines или занаети каде што треба.ДРУГИ АПЛИКАЦИИ : А дише, перат, бела еластична јаже е широко се користат за шиење лице маски за коса, бендови, чевли, laces, scrunchies, ракави,бебе пелени, накит одлуки.СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Користете го за појаси, necklines или рачно изработени занаетчиски.НИКОГАШ не ПРОТРИВАНЕ : Многу фини нишки биде висока густина плетенка, никогаш не се грижите за протриване или кршење повторно, најдобар избор на earloop кабелот во пристапна цена.Објектите се во акции, сега, ние можеме да брод во 48 часа по приемот на вашата paymentwe може да испратите преку "Федекс" IP ако вашата нарачка над 120 ДОЛАРИ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди