.

.

New
BPSSstore 10yards 2mm Шарени Круг Еластична Бенд Гумени Бендот Еластична Линија Дома, DIY Прибор за Шиење-92810

BPSSstore 10yards 2mm Шарени Круг Еластична Бенд Гумени Бендот Еластична Линија Дома, DIY Прибор за Шиење-92810

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутија.Совршен за шиење,занает,dressmaking,итн.Издржлив материјал,не е лесно да ' рѓа.Идеален за крстот бод тема организирање.Материјал : Nylon Color : Како Слика (U избор )Големина : 2mm Wide Length : 10 Yards Prompt : Ако треба да ја смените бојата на производот, ве молиме да направите белешка во времето на купување.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди