.

.

New
Hach 5193700 sensION ORP Платинум Серија Комбинација Electrode, 5-Pin, со Температура

Hach 5193700 sensION ORP Платинум Серија Комбинација Electrode, 5-Pin, со Температура

DEN 297.60

Тековен
Во продавницата

Комбинација ORP/Redox electrode со платина жица сензор, заменливи гел референца на електролити кертриџ и вграден сензор на температура.Вклучува две електролити касети.Фиксна кабел со 5-пински конектор, кој е компатибилен со sens ION системи (се продава одделно).Земја на потекло : сад.На Barnant 5193700 комбинација ORP/Redox electrode со платина жица сензор, заменливи гел референца на електролити кертриџ и вграден сензор на температура вклучува две електролити касети.Тоа има фиксен кабел со 5-пински конектор, кој е компатибилен со sens ION системи (се продава одделно).Термо Фишер Научни произведува аналитички инструменти, лабораториска опрема, потрошен материјал, и софтвер под Термо-Научни, Фишер Научни, Barnstead, и Nalgene брендови, меѓу другите.Компанијата е со седиште во Јадрото, М-р.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди