.

.

New
2 Парчиња Куче Фустани Трикотажа за Мали Средни Кучиња Девојка Зима Миленичиња Куче Џемпер Облека Тимови Топло Мека Суичери Облека Мачка Палта Костим

2 Парчиња Куче Фустани Трикотажа за Мали Средни Кучиња Девојка Зима Миленичиња Куче Џемпер Облека Тимови Топло Мека Суичери

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

78 во, Биста : 47cm/18. -XXL Назад Должина : 40cm/15.Погоден за есен и зима.Кутре облека за мали кучиња момче носат-отпорни.❆ Уникатен Поврзана Стил ❆ Куче се облекуваат knitter џемпери за средни кучиња е удобно,дише деликатна и живописни,мачка поврзана палта големини S~XXL,женско кученце облека може да се обезбеди вашето куче со едно око-фаќање и кул изглед;куче се облекуваат е лесен и погоден за домашно милениче да се носат во зима,мал кутре облека не е лесно да исчезнат; на вашиот симпатична миленичиња нема проблеми со користење на бањата во овие кошули.06 во,се вклопуваат во 2.42 во,се вклопуваат во 6. ❄ Куче зимски џемпер ❄ Стилски и убави куче џемпери за мали кучиња модерни бои печатени одговара на сите видови на кучиња ,chihuahua / pomeranian / pugs / maltese / shih tzu кутре / poodle / мини dachshund / maltipoo / Бостон terrier кутре / yorkie / играчка poodle / француски булдог кутре / минијатурни poodle / мин pin и така натаму.60 во,се вклопуваат во 8.57 во,Вратот : 26cm/во 10.24,се вклопуваат во 4.Исто така, се намали домашно милениче коса падне на земјата со тоа, да ги задржи вашиот дом јасно, заштита на кучиња косата чиста.куче зимска облека грб симпатична и симпатична мачка/куче зимска облека за вашата прекрасна слатка милениче, направете вашето домашно милениче повеќе атрактивни. -М Назад Должина : 25cm/9.87 во, Биста : 32cm/12.54 во,Вратот : 29cm/11.81 во, Биста : 42cm/16.девојка куче облека,teacup куче облека ,боксер,shitzu,мали ,corgi,мачка облека,куче пижами,мачка облека за мачки само,мачка џемпер,мачка облека,куче вест зимски капут,куче pjs.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди