.

.

New
kelistom 18K Злато/Сребрена Позлатен Египетската Кралица Нефертити Pendant Ѓердан за Жени Мажи со Сингапур Синџир Африкански Хип Jewellry

kelistom 18K Злато/Сребрена Позлатен Египетската Кралица Нефертити Pendant Ѓердан за Жени Мажи со Сингапур Синџир Африкански

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нефертити била кралица на 18 Династија на стариот Египет, Големиот Кралската Сопруга на Фараонот Akhenaten.Нејзиното име е преведен како "Убава Жена Дојде".тоа ќе ви донесе заштита, среќа и љубов.На pendant е мала и симпатична.Тоа ќе биде одлична декорација за вас, кога ви се случува да се забавуваат, позив, улица, итн.Големина : синџир должина : 16" /40cm, pendant : 3.4*2,2 см.Материјал : животната средина легура е позлата со 18 K злато/сребро, бојата ќе се задржи подолго време.Совршен за давање на подарок.Идеален за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста подарок, Роденден, Годишнина, Божиќ, Ветување, Подароци, итн. 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА ПОЛИТИКА : Ако не сте задоволни со производи, можете да ги добиете парите назад или да се вратат без било каква причина.Па ве молиме да се чувствуваат слободни да го нарачате.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ние сме професионални накит одлуки фабриката и ќе го објави новиот дизајн редовно.Ние, исто така може да обезбеди wholesales услуги со брза испорака и најдобра цена 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ Е НАШИОТ ИЗВРШУВАЊЕ.ОПИС ГОЛЕМИНА : синџир должина : 16" /40cm, pendant : 3.4*2,2 см МАТЕРИЈАЛ : Бакар Легура ПРИЛИКИ : подароци, состанок, свадба, работа, годишнина, патуваат и да било друга прилика ПОГОДЕН ГРУПА : жени, мајка ми, мајка во законот, сопруга, ќерка, тетка, сестра, најдобар пријател 100% ЗАДОВОЛСТВО ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ако не сте задоволни со производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.Пакет вклучуваат 1* ѓердан.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди