.

.

New
Емајлот Вода Првенство Женски висока Вредност Дома Кафе Девојка Срцето Кристално Стакло Сок Куп-2 (Premium+Лажица+Капак, Сина)

Емајлот Вода Првенство Женски висока Вредност Дома Кафе Девојка Срцето Кристално Стакло Сок Куп-2 (Premium+Лажица+Капак,

DEN 1514.88

Тековен
Во продавницата

3-димензионални глеѓ процес, шармантна и живописни цвет справи и позадина дизајн се исклучително исклучителна.Тоа е многу погоден за родендени, Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, деловни подароци, чај партии и други прилики.Со деликатна лажица и стакло текстил, тоа може да се користи за да се одржи топол чај, кафе, млеко, сок, сок и топли пијалоци.Одлична изработка, добри топлина зачувување ефект, безбедно electroplating процес, и долго-траен боја.Избрани висок квалитет на стакло материјали, еколошки точни, со голема сила, нема bisphenol A, не-токсични, нема чуден мирис.Производот Категорија : Чај Првенство Материјал : кристално стакло Занает : Глечерот модел се направени во Кина, Големина : 12*12cm (висок стил) 9*13cm (краток стил).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди