.

.

New
MZSG 5 Глава Инфрацрвена Светлина Топлина Терапија Црвена Светилка Салон Коса Steamer Perming Боење Прилагодлива Висина на Машина со Тркалање Тркала

MZSG 5 Глава Инфрацрвена Светлина Топлина Терапија Црвена Светилка Салон Коса Steamer Perming Боење Прилагодлива Висина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Процесот нагласува и боја со овој мобилен и целосно прилагодлив термичка обработка светилка.Секоја светилка е 150 w , вкупно wattage 750 w.Прилагодлива Температура Поставувања.Оваа единица забрзува боја поставката на процесот до 7 пати побрзо за крем базирани боја на косата.Тркалаат околу салон на трајни пет-рициново база.Прилагодете ја висината и оптимално постават светилки со флексибилни хром оружје за да ги собере било која големина стол и клиентот.нозе рамка *5. Ролери * 4. Сијалица * 5. поддршка прачка * 2. Главната машина * 1. Поврзете го кабелот за напојување приклучокот на 110 V напојување.Притиснете на прекинувач и сите светилки ќе светне.Пак на контрола на температурата knob лево и десно за да го поставите саканата температура.Работно време се поставени од страна на професионални фризери според губење на квалитетот на клиенти (препорачливо е да се користат тоа за околу 20 минути).MZSG 5 Глава Инфрацрвена Светлина Топлина Терапија Црвена Светилка Салон Коса Steamer Perming Боење Прилагодлива Висина на Машина со Тркалање Тркала.Поврзете го кабелот за напојување приклучокот на 110 V напојување.Притиснете на прекинувач и сите светилки ќе светне.Пак на контрола на температурата knob лево и десно за да го поставите саканата температура.Работно време се поставени од страна на професионални фризери според губење на квалитетот на клиенти (препорачливо е да се користат тоа за околу 20 минути).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди