.

.

New
3M 8934 1 x 60-yd Tartan Транспарентен Филамент Лента (86520)

3M 8934 1 x 60-yd Tartan Транспарентен Филамент Лента (86520)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Општа намена, light duty филамент засилен здрав лента.Синтетички каучук лепило има добра сила на смолкнување.Засилен со вжарено лента за општа намена апликации.Општи индустриски, храна и пијалоци.Кутија затворање, здрав, пелетирање, кутија зајакнување, и општи занимаваат.Здрав/Филамент Лента 1" x 60yds.Високи Перформанси со Вжарено Лента Транспарентен лента засилен со континуирано стакло предиво filaments.Користат за затворање и засилување на брановидни fiberboard кутии и за одржување и да се занимаваат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди