.

.

New
Luber-пофини LFP3191 Тешки Филтерот за Масло, Бело

Luber-пофини LFP3191 Тешки Филтерот за Масло, Бело

DEN 295.20

Тековен
Во продавницата

Микро-стакло синтетички и целулоза медиуми се обезбеди високо филтрирање ефикасност и нечистотија-одржување капацитет.Тешки-должност лесна челик школка обезбедува совршеност пукна и пулсот-замор сила.Екстра-сила спирала јадро е отпорен на висока-притисок бранови.Издржливи вибрации отпорни заптивка обезбедува позитивни печат.Во реално време филтрација решенија за намалување на моторот носат, престој, и оперативни трошоци.Одговара тип : Возило се Специфични.Сите Luber-пофини Спин-На, на Bypass, Полн Проток и Продолжен Живот Масло Филтри се направени за обезбедување на повеќето строги филтер за изградба барања се исполнети за максимална заштита на денешната бара мотори.Luber-пофини филтри не само да се исполнат, но, исто така, ја надмине оригинална опрема барања за одговара, функција и вкупно замена вредност.Luber-пофини има изведувано еден лесен-за-инсталирање на филтерот за дизајнирани да ги задоволат сите ваши потреби, посебно во тешки-услуга услови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди