.

.

New
Блум B356M55B7Sad Пот Tandembox Отпад Бин Хардвер за во 15. Отвори - Бела

Блум B356M55B7Sad Пот Tandembox Отпад Бин Хардвер за во 15. Отвори - Бела

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Tandembox Intivo за Отпад / Рециклирање Pullouts.Целосна екстензија бела фиока слајдови со Blumotion Мека Блиску.Пред насобраните дното планината решение.Три димензионални фиока пред прилагодување.Бела слајдови и бела прилагодливи divider шини.Tandembox Intivo за Отпад / Рециклирање Pullouts.Целосна екстензија бела фиока слајдови со Blumotion Мека Блиску.Пред насобраните дното планината решение.Три димензионални фиока пред прилагодување.Бела слајдови и бела прилагодливи divider шини.Големина : 15" В Вратата не се вклучени.Отпад кантите не се вклучени - работи со 30, 35 и 50 qt кантите.Минимална внатре кабинет висина 9-3/16".Минимална внатре кабинет длабочина : . 22-5/8" со Серво-Уред. 22-3/8" без Серво-Уред.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди