.

.

New
YADSHENG Тобогани Дома Затворен Децата Брануваа со Кошарка Обрачот & Парапет Деца Фитнес Опрема Скокање Кревет, Мини Брануваа (Боја : Сива боја, Големина : 99x33.5cm)

YADSHENG Тобогани Дома Затворен Децата Брануваа со Кошарка Обрачот & Парапет Деца Фитнес Опрема Скокање Кревет, Мини Брануваа

DEN 1418.40

Тековен
Во продавницата

Можат да се обезбеди поголема безбедност и стабилност, кога вие и вашето дете да се применат.Пред патент вратата за лесно да ги внесете.Лесно да се со малку трпение.Големина : 99x33.5cm.Тоа може да биде ефективно зголемување на висината за деца со развој на коските.Само вежба на брануваа за 20 минути на ден, што е еквивалентно на бутване за 1 час, 30 минути возење велосипед или 20 минути пливање.Боја : Gray Material : ПВЦ+PESize : 99x33.5cmweight капацитет : 100kg It е корисно да се посветам на децата чувство на рамнотежа и да ги обучуваат нивните рака-око координација.Пакет се Вклучени : 1 x Брануваа.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди