.

.

New
ONV Samsung Галакси S9 Случај - Samsung Галакси S9 Паричникот Случај Кожа со Картичка Standfunction Магнетни Затворање прекривачот Компатибилен со Samsung Galaxy S9 [Пеперутки]- Пеперутка II

ONV Samsung Галакси S9 Случај - Samsung Галакси S9 Паричникот Случај Кожа со Картичка Standfunction Магнетни Затворање

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

[Компатибилност] Овој случај е САМО компатибилни со Samsung Galaxy S9, ве молиме проверете со вашиот модел на телефон пред да го купат. [Квалитетен Материјал] -овој Samsung Галакси S9 флип случај е направен од висок квалитет на СТП кожа.На СТП кожен паричник е издржливи и отпорни на гребење и отпечатоци од прсти.Тоа го задржува силата на влакна и неговата природна површина текстура за луксузен се чувствуваат.На TPU случај со застана на работ го штити вашиот уред од површината гребнатини, капки, и вдлабнатини. [Convinent] оваа Samsung Галакси S9 паричникот случај е прецизно дизајнирани.Лесно пристап на енергија, обемот и сите пристаништа, копчиња и функции според прецизни cutouts. [Картичка & Потпирачот] Samsung Галакси S9 кожа покрие дизајниран со 3 картичка отвори паричник оддел, и магнетни затворање, Ќе може да се ослободи вашите раце за да го користите телефонот случај како потпирач за да се види видеа или филмови во најдобар агол за удобно визуелно искуство. [Ризик] ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем, во секое време пред или по купувањето.Детали : Компатибилност : само компатибилни за Samsung Галакси S9.Материја : СТП кожа+Мека TPU внатрешна shell Package се вклучени : 1* Висок Квалитет на кожа случај за Samsung Галакси S9 Карактеристики : Картичка Слотови & Пари Pocket Designed со најмалку 3 картичка слотови и џеб погодно за чување на суштинските картички и готовина, паричник и случај во еден стил го прави добар придружник за секојдневниот живот и бизнис патување.Потпирачот Function This Samsung Галакси S9 Случај со виткање функција ви овозможува да се види екран хоризонтално.И можете слободно да се прилагоди на агол да се најде најдобрите перспектива.Совршен за видео повици или гледање филмови.Магнетни Closure This Samsung Галакси S20 Случај со силни Магнетни Затворање, обезбеди безбедност на вашиот телефон и картички.Магнетното затворање обезбедува вашиот телефон и други лични предмети во случај, нема повеќе да се грижиш за губење на вашите важни елементи.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди