.

.

New
Alto Метро 360 Кожа Картичка Случај Наменета за iPhone 12 Про Макс (6.7 инчен 2020), Премија италијански Кожен Паричник Случај со Држачот на Дизајн (Цемент Сива и Оригиналниот А

Alto Метро 360 Кожа Картичка Случај Наменета за iPhone 12 Про Макс (6.7 инчен 2020), Премија италијански Кожен Паричник

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Италијански Полно зрно Анилин Кожа] Премиум италијански Кожа е мека на допир и лесно да се зафат.Природна кожа процес на стареење се развива еден уникатен лични боја. [Тенок Паричникот Држачот на Случај] Брз пристап до вашите најчесто користени ЕДНА КАРТИЧКА.Паметен преносни паричникот картичка случај наменета за Apple i Phone. [Стилски Кожа Дизајн со Shockproof Заштита]рачно изработени лесни кожа го покрива поголемиот дел од случај и двете страни се направени од страна на shockproof TPU материјал, случајот е анти-отпечатоци и тенок за да се вклопи во вашиот џеб лесно. [Капка и Анти-Нула Заштита] Мека TPU саќе браник структура апсорбира шок од 5 метри капка.Обложување во сите рабови нуди повисок усна за анти-нула заштита за екранот на камерата леќи на камерата. [Грижете се-Слободен 180 дена Бесплатен Замена] Ние ја гарантира алто-брендиран производ против дефекти во материјалите и изработката под нормална употреба за период од 180 ден.Било какви прашања?Контактирајте со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнеме!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди