.

.

New
Belemay Компатибилен со iPhone 13 Паричникот Случај, Shockproof Вистинска Кожа Флип со RFID Блокирање на Картичка Носители [Undetachable Мека Внатрешни работи Школка] Folio Телефон Покри?

Belemay Компатибилен со iPhone 13 Паричникот Случај, Shockproof Вистинска Кожа Флип со RFID Блокирање на Картичка Носители

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Компатибилен Модел на Телефон и Доживотна Гаранција : Компатибилен со i Phone 13 (6.Во прилог undetachable мека внатрешни работи случај за лесно да ставите или да ја исклучите вашиот i Phone 13. Безбедна RFID Блокирање на Картичка Носители : Надгради и издржливи 3 држачот на слотови за лесно да го вметнете и земете вашиот дневен од суштинско значење картички, како и кредитни картички, лични карти, банкноти.Секој Флип Случај се опремени со напредна ниска фреквенција RFID Блокирање Технологија во поставата на карта сопствениците, која може да го блокира RFID сигнали и да се заштити вашите картички информации од неовластено скенери.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди