.

.

New
Студио Поправи Течност Фондацијата SPF 15, 1 мл. C4

Студио Поправи Течност Фондацијата SPF 15, 1 мл. C4

DEN 739.20

Тековен
Во продавницата

Фондацијата.MAC Студио Поправи Течност Фондацијата.Што е тоа : модерна фондацијата која ги комбинира природен мат финиш со широк спектар на UVA/UVB SPF 15 за заштита.Кој е за : Секој кој сака мат финиш со средно-до-полни buildable покриеност.Она што го прави тоа : удобно, долго-носење на формула важи, се надоврзува и вклопува лесно и рамномерно додека помага да се минимизираат изгледот на порите и недостатоци, давајќи и на кожата помазна, повеќе беспрекорен изглед и завршна обработка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди