.

.

New
Kool-Тоа KST-36-2 36-2/5 Две Делот Контра Ладилник Сендвич и Салата Првично Единица, 9.5 Кубни Метри

Kool-Тоа KST-36-2 36-2/5 Две Делот Контра Ладилник Сендвич и Салата Првично Единица, 9.5 Кубни Метри

DEN 826.80

Тековен
Во продавницата

Категорија : Ладилник Контра, Сендвич / Салата Единица Димензии (LWH, Wt.) : 30 x 36.4 x 42.5 Инчи, 227 Килограми.Kool-Тоа Сендвич/Салата Првично Единица, две-дел, 9.5 сертификати.ft.капацитет, 36-2/5"W x 30"D x 42-3/5"H, 33-40°С температура спектар, изолирани капак за отворање (10) 1/6 тави (4" длабоко тави се вклучени, може да се сместат 6" длабоко тави), отстранлив сечење одбор, (2) солидна шарки врати, (2) прилагодливи полици, од не 'рѓосувачки челик внатрешни работи & надворешноста, (4) 4" вртливата casters (2 трајлер), странично монтиран автономни ладење, R290 ладилни, 1/4 HP, 115v/60/1-ph, 4.1 засилувачи, мозок, NEMA5-15 P, c ETLus, ETL-Санитарни услови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди