.

.

New
ERLYEEN Буци Поврзана Ќебе Фрли Жанила Кабел рачно изработени Буци Поврзана Фрлиле Ќебе Топло Мека Атмосфера за Кревет, Стол Троседот Најдобар Подарок,turmeric16 40x40(Еден

ERLYEEN Буци Поврзана Ќебе Фрли Жанила Кабел рачно изработени Буци Поврзана Фрлиле Ќебе Топло Мека Атмосфера за Кревет,

DEN 2159.76

Тековен
Во продавницата

【Високо-Квалитетни Ќебе】ERLYEEN ќебиња се направени од високо-квалитет жанила предиво да ви обезбеди со меки, удобни и топли искуство.На уникатен рачно плетење процес спречува тоа од испаѓање, pilling или исчезнува. 【Мекост т кајгана/Не железо//воопшто Не мие со четка и Не изложување на сонце.Answer : ___________________________ Note : Само разумно перење методи може да обезбеди користење на времето и удобност на сплетам ќебе до најголемиот степен.Поради клиенти differeny monitor settings.Боја ќе видите може да биде малку различен од вистинскиот објект.Поради рака се намали и рака контролирана шиење, може да биде за 0.1-0.2 инчи грешка.Големината е прикажано во слика не претставува големината ќе добиете, ве молиме закажете според големината што всушност треба.Бидете сигурни да го следат инструкции за перење да се мијат, во спротивно тоа ќе предизвика деформација на ќебе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди