.

.

New
Галакси S21 Ултра Случај, Takfox Телефон Случај за Samsung Галакси S21 Ултра Спојувалка за Каиш Holster Заштитна Тешки Shockproof [Полно работно Тело за Заштита на] Потпирачот Солиде?

Галакси S21 Ултра Случај, Takfox Телефон Случај за Samsung Галакси S21 Ултра Спојувалка за Каиш Holster Заштитна Тешки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

➤[Компатибилност] Наменета за Samsung Галакси S21 Ултра.Одговара За AT&T Спринт Verizon T-mobile International Отклучен Крикет U. S. Мобилната Права. ➤[Одлична Заштита на] висок квалитет комбо 3 Во 1 хибрид обезбеди безбедност за заштита на вашиот samsung S21 Ултра.Направи тоа во добра состојба. ➤[Креативен Дизајн ] S21 Ултра телефон случај со тврда пластика надворешниот и меки силиконски слој внатрешен, од гребнатини и scuffs, држи телефонот се повеќе издржливи. ➤[Хуманизација] Rotatable потпирачот и 360 степени вртливата спојувалка за каиш нека сè повеќе пригоден, рацете слободни и нуди обезбеди дарежлив контрола на вашиот S21 Ултра, лесно се држат за вклучување/исклучување на Инсталација. ➤[Samsung Галакси S21 Ултра Случај] лесен дизајн со точни cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, покрена рамки усните околу екран и камера се обезбеди дополнителна заштита.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди