.

.

New
SPYCASE Компатибилен за Jitterbug Smart Случај, СТП Кожа Торбичка за Носење со Спојувалка за Каиш Појас Циклуси Holster (Вклопува со Тенок Случај)

SPYCASE Компатибилен за Jitterbug Smart Случај, СТП Кожа Торбичка за Носење со Спојувалка за Каиш Појас Циклуси Holster

DEN 119.76

Тековен
Во продавницата

Fashionably го заштитите вашиот телефон без додавање на рефус со овој стилски и едноставен дизајн.Универзална Торбичка случај за Jitterbug Паметни е дизајниран за да ги заштити вашиот мобилен телефон од гребење, прашина, нечистотија, отпечатоци од прсти и други секојдневно носење.Шок-абсорбента материјал држи вашиот телефон безбеден од случајно паѓање.Дами, нема потреба да се грижите за гребнатини од вашиот клучеви или други предмети во вашата чанта кога го користите овој модерен случај.Лесно ќе се вклопат во еден спојки или крст-тело чанта што го прави совршен за дами ноќта.Компатибилен со Jitterbug Паметни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди