.

.

New
Ватенка Шема Кожа тежок Случај Маска за iPhone 4 и 4S - Бела

Ватенка Шема Кожа тежок Случај Маска за iPhone 4 и 4S - Бела

DEN 382.80

Тековен
Во продавницата

Сосема нов и врвен квалитет Стилски Ватенка Шема Кожа тежок Случај Покритие За i Phone 4 S на i Phone 4 (AT&T, Verizon).Направени од високо квалитетни материјали.Дизајн кој прави да изгледа повеќе уникатен и блескавите.Тоа карактеристики елегантен изглед на quilted кожа.Го заштитува вашиот мобилен телефон од гребење, нечистотија, маснотии, отпечатоци од прсти и други дневен надомест на штета.Исечок дел лесен за поврзување со слушалка и други кабли.Сосема нов и врвен квалитет Стилски Ватенка Шема Кожа тежок Случај Покритие За i Phone 4 S на i Phone 4 (AT&T, Verizon).Направени од високо квалитетни материјали.Дизајн кој прави да изгледа повеќе уникатен и блескавите.Тоа карактеристики елегантен изглед на quilted кожа го Штити вашиот мобилен телефон од гребење, нечистотија, маснотии, отпечатоци од прсти и други дневен надомест на штета.Исечок дел лесен за поврзување со слушалка и други кабли.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди